Кримінал Світ

На Франківщині невідомі в масках зі зброєю вдерлися до будинку головного інженера “ПБС”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В ніч на 6 вересня група нападників в масках та з вогнепальною зброєю проникли в будинок головного інженера ТОВ “ПБС” Михайла Литвинюка. Про це у мережі Фейсбук повідомив колишній голова Надвірної Михайло Андрійович.

Зброя

 

“Особи, котрі на той час перебували в будинку, були піддані фізичному впливу та отримали суттєві травми. Розглядається кілька причин прецеденту. Л. є досить відомою особою в місцевих підприємницьких та фінансових середовищах. Наскільки відомо, останнім часом він (разом з компанйонами) отримав підряд на виконання робіт по ремонту дільниць автотраси Мукачеве-Куровичі. На протязі попередніх років фірма, якою він є “номінальним керівником”, неодноразово залучалася до виконання БМР в Яремчі та на курортному комплексі Буковель. Має місце інформація, що в один час прізвище Л. фігурувало в списку претендентів на посаду керівника Надвірнянського ШРБУ (філії Облавтодору). По наслідках злочину розпочато слідство та оголошено операцію “перехват” по території області”, – написав Андрійович.

За інформацією Курсу, йдеться про Михайла Литвинюка, який претендував на посаду керівника Надвірнянського райавтодору і отримав схвалення громадської ради при РДА. Останнє засідання громради відбулося минулого тижня – Литвинюк отримав повну підтримку всіх громадських організацій Надвірнянщини.

Компанія “ПБС” контролюється нардепом з Івано-Франківська Олександром Шевченком. Компанія ремонтує дороги на Прикарпатті та сусідніх областях.  Факт розбійного нападу підтвердили у прес-службі Національної поліції області. Інформцію про потерпілих уточнюють.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні