Кримінал Світ

На Франківщині адвокат за $300 обіцяла вплинути на суддю

Google+PinterestLinkedInTumblr

Прокуратура Івано-Франківської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) КК України щодо 41-річної право захисниці.

Як повідомив процесуальний керівник у цьому кримінальному провадженні Ілля Романовський, вироком суду її визнано винною та призначено понад 20 000 гривень штрафу, йдеться на сайті прокуратури Івано-Франківської області.

Нагадаємо, що в березні цього року адвоката було викрито на одержанні 300 доларів США неправомірної вигоди. За ці кошти правозахисниця обіцяла матері свого підзахисного, що зможе вплинути на суддю Коломийського міськрайонного суду при прийнятті рішення у кримінальному провадженні на користь її сина.

Передача коштів відбувалася  в офісному приміщенні за місцем здійснення адвокатської діяльності.
Під час досудового розслідування в кримінальному провадженні між прокурором та обвинуваченою укладено угоду про визнання винуватості

Вироком суду їй призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 1180 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 20060 (двадцять тисяч шістдесят) гривень та стягнув в дохід держави – 3714 гривень витрат за проведення судової експертизи.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.