Кримінал

На Богородчанщині судили чоловіка, який вкрав гроші на похорон сестри

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

8 січня Богородчанський районний суд виніс вирок у справі місцевого мешканця, який вкрав банківську картку, на яку мати збирала гроші на перевезення тіла його сестри з Польщі.

Кримінальне правопорушення скоєно за таких обставин. У першій половині липня 2023 року, жінка дізналася про смерть своєї доньки, яка перебувала на тимчасових підробітках у Польщі.

сестри

Для перевезення тіла дочки на територію України необхідні були значні кошти. Тож колеги по роботі виявили бажання допомогти жінці зібрати гроші на банківську картку. Оскільки у тої не було власної банківської картки, вона попросила свою колишню невістку позичити їй свою банківську картку.

Близько 11 год 13 липня обвинувачуваний зайшов у кімнату матері, де побачив на тумбочці пластикову банківську картку. Він знав, що на неї люди переказували гроші і вирішив їх вкрасти. Пін-код до картки йому був відомий, оскільки колишня дружина раніше надавала йому картку у користування.

Тож він вкрав картку і в банкоматі зняв з неї 8 200 гривень. А потім картку просто викинув. Грошима ж розпорядився на власний розсуд.

В ході проведення досудового розслідування 29 грудня 2023 року між прокурором та на той час підозрюваним була укладена угоду про визнання винуватості.

У підготовчому судовому засіданні він свою вину визнав повністю, підтвердив викладені в обвинуваченні обставини, у вчиненому щиро розкаявся та просив затвердити угоду про визнання винуватості.

Суд ухвалив затвердити угоду про визнання винуватості та призначити остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років. Разом з тим звільнив його від відбуття покарання з іспитовим терміном – 2 роки.

Читайте: На Прикарпатті прокуратура через суд намагається повернути громаді 47 га землі

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.