Кримінал

МВС України відкрило кримінальне провадження щодо міністра оборони РФ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Головне слідче управління МВС України відкрило кримінальне провадження щодо громадян Російської Федерації Сергія Шойгу  і Костянтина Малофєєва за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частинами 3, 5 статті 27, частиною 5 статті 260 Кримінального Кодексу України. Про це повідомляє прес-служба МВС.

PM915image001

В результаті перевірки, проведеної УБОЗ МВСУ, встановлено, що в період з березня 2014 року по даний час за підтримки службових осіб Міністерства оборони Російської Федерації, яке очолює Шойгу С.К., сформовані незаконні озброєні групи, які діють на території Донецької та Луганської областей Україна. Незаконні збройні формування, які перебувають під командуванням громадян РФ, здійснюють системні розбійні напади на органи державної влади, підрозділи Збройних сил і Національної гвардії України, підприємства, організації, що призвело до численних людських жертв, руйнувань і інших тяжких наслідків.

Слідством встановлено, що до скоєння цих діянь можуть бути причетні особи:

Шойгу Сергій Кужугетович, 1955 р.н., громадянин РФ, міністр оборони РФ, який організував участь невстановлених осіб у незаконних збройних формуваннях на території України, протиправна діяльність яких призвела до загибелі людей і інших тяжких наслідків (ч. 3 ст. 27, ч . 5 ст. 260 КК України).

Малофєєв Костянтин Валерійович, 1974 р.н., громадянин РФ, підприємець, який підозрюється в пособництві (фінансуванні) участі невстановлених осіб у незаконних збройних формуваннях на території України, протиправна діяльність яких призвела до загибелі людей і інших тяжких наслідків (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 260 КК України).

В даний час Головне слідче управління МВС України вживає заходи, передбачені Українським законодавством, для залучення громадян Шойгу С.Г. і Малофєєву К.В. до участі в слідчих діях.

У разі неявки вказаних осіб, слідство буде змушене вжити заходів для примусового приводу до місця виклику. У наслідку стосовно вказаних осіб судом може бути обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, а самі вони оголошені в розшук.

Write A Comment