Кримінал

Міністр Аваков назвав імена затриманих у справі про вбивство Олеся Бузини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про розкриття вбивства журналіста, публіциста, колишнього шеф-редактора газети “Сегодня” Олеся Бузини.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“16 квітня, близько першої години дня, двоє злочинців розстріляли колишнього шеф-редактора газети “Сегодня” Олеся Бузину. Сьогодні вранці злочинці були затримані”, – повідомив він і назвав імена затриманих. – Двоє киян: Медведько Андрій Олександрович, 27.09.1989 р.н. Поліщук Денис Валерійович, 14.06.1990 р.н.”.

За словами міністра, були отримані прямі докази про участь у цьому злочині групи осіб, зокрема й виконавці вбивства.

У четвер вранці двох підозрюваних затримали.

“Нами встановлено, коли, де та в кого зазначені особи купували авто, на якому згодом стежили за Бузиною. Саме на цьому автомобілі злочинці зникли з місця вбивства”, – написав Аваков.

Надалі цей автомобіль був встановлений, вилучені речові докази. За результатами експертиз отримані прямі докази причетності зазначених осіб до скоєння це вбивства, запевнив Аваков.

“Коли я говорю прямі докази, це – зокрема експертизи ДНК з кинутого злочинцями одягу з місця злочину, експертизи слідів в автомобілі, прямі упізнання свідків, матеріали негласного спостереження, яке вели оперативники карного розшуку МВС щодо підозрюваних у злочині”, – повідомив міністр.

Сьогодні вранці їх затримали.

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні