Кримінал

Міліція знає про 18 гральних закладів у Франківську, які працюють досі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Івано-Франківську досі працюють 18 закладів, які займаються гральним бізнесом. Про це “Репортеру” повідомив начальник управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Івано-Франківській області Іван Брензович.

До теми. Брензович просить іванофранківців допомогти побороти гральний бізнес.

dod7[1]

До теми. Прокурор області просить “Репортер” більше не рейдити гральні заклади.

“Користуючись прогалинами у законодавстві, люди займаються незаконною діяльністю у сфері грального бізнесу, – говорить Іван Брензович. – Наразі в Івано-Франківську таких закладів, за нашими даними, працює 18”.

В одному із тих закладів, до слова, журналісту погрожували та вибивали з рук камеру. Міліція спочатку відкрила кримінальне провадження, згодом закрила, бо не розгледіла ознак злочину. А скарга у прокуратуру допомогла продовжити справу і наразі слідство триває.

Як розповіли у міліції, зараз більшість гральних закладів у Франківську працюють за документами як інтернет-кафе, у них є відповідні реєстраційні документи. Проте там є не лише інтернет, а відповідні ПК із програмним забезпеченням, яке дозволяє грати у азартні ігри онлайн.

Нагадаємо, у липні ми публікували розслідування про гральний бізнес в Івано-Франківську. Фоторепортажі та відео з рейдів – у статті Гральна гідра.

Франківського суддю Руденка обізвали неадекватним за порушені справи щодо «М.С.Л.»

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні