Відео Кримінал Світ

Міліція винна у другому вбивстві стоматолога-різника, – матір першої жертви

Google+PinterestLinkedInTumblr

Матір першої жертви стоматолога-різника Галина Струтинська вважає, якби міліція вчасно зреагувала, Ігор Вуйців не вчинив би друге вбивство.

IMG_5980

Оператор трансляції обласного телебачення “Галичина” Ігор Струтинський (1979 рік народження) вийшов з дому 6 вересня. Востаннє його бачили у районі залізничного вокзалу. Антона Кучерака (1987 рік народження) востаннє бачили 4 жовтня, також в районі залізничного вокзалу. Проте, кажуть батьки загиблих, від початку міліція стверджувала, що ці два зникнення не пов’язані між собою.

“Антона б врятували, якби міліція кинулась його шукати, – каже Галина Струтинська. – Я відразу принесла його (Ігоря Вуйціва) телефон, адресу в міліцію на Бельведерську. Якби кинулись відразу його шукати, слідкувати за ним, Антон був би живий. Зник Ігор, пройшов місяць, зник Антон, пройшов ще місяць. Чого чекали, третього?

“В міліції спочатку нас запевняли, що Ігор Вуйців до зникнення Струтинського не має ніякого відношення. Казали, що Вуйців виїхав за кордон. – говорить сестра першої жертви Ольга Новицька. – Ще казали, що мій брат міг поїхати у зону АТО”.

До теми. Рідні жертв стоматолога-різника переконані, що Вуйців вбивав спільно із своєю дівчиною.

“Я більш, ніж впевнена, що мають бути ще люди, які таким чином зникли, -каже Лариса Кучерак. – Можливо, Антон останній, але Ігор не перший. Були й інші, просто їх не знайшли”.

Галина Струтинська припускає, що Вуйців займався чорно трансплантацією, адже у обох жертв були вирізані серце й печінка. Матір загиблого зазначила, що сам вбивця їй пояснив, що “злив органи в унітаз”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.