Кримінал Світ

Міліція просить франківців допомогти побороти гральний бізнес

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Івано-Франківську регулярно будуть проводити прийом громадян з питань незаконного функціонування закладів грального бізнесу. Уже завтра, 26 березня, франківці зможуть поговорити з міліціонерами з 10:00 до 12:00 години у облуправлінні міліції на вулиці Сахарова. Прийом проводить начальник управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Івано-Франківській області Іван Брензович.

bc46037cd3_139933[1]

“Ми хочемо, аби іванофранківці, які знають про існування закладів грального бізнесу, нам допомогли. Ми відкриті до співпраці, – говорить Іван Брензович. – Якщо вам відомо про такі факти – я чекаю вас у своєму кабінеті”.

Зі слів правоохоронця, аби провести у закладі, який ви вважаєте гральним клубом, перевірку, треба написати офіційну заяву в міліцію або прийти і повідомити про це усно.

“До нас приходять якісь активісти, які нібито звертаються від імені громади. Але ми хочемо спілкуватись безпосередньо з людьми, які на власні очі бачили, що такі заклади працюють, – каже Брензович.- Ми чекаємо таких людей, які можуть допомогти нам у цьому питанні та обіцяємо прореагувати на усі повідомлення”.

Після отримання інформації, розповідає він, міліціонери перевіряють її. Якщо інформація підтверджується, реєструють кримінальне провадження.

“Суд надає нам дозвіл на проведення відповідних перевірок та негласних слідчо-розшукових дій, – продовжує Брензович. – Але для того, щоб отримати ці дозволи ми повинні перевірити інформацію, підтвердити ці факти заявами чи показами людей. Для нас важливо, аби нам допомогли люди, які знайомі з такими проблеми, та готові розповісти про все відкрито, адже немає чого боятися”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні