Кримінал

Мешканець Івано-Франківська загинув під час стрибка з парашутом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Трагедія трапилась 31 грудня на аеродромі неподалік Львова. У прикарпатця не відкрився парашут. Про це кореспонденту Бліц-Інфо розповіли друзі загиблого. Чоловік родом із Галицького району, але працював та жив в Івано-Франківську.
парашут
На думку друзів загиблого, трагедія трапилась з вини власників парашутного клубу, які й досі використовують старі радянські парашути.

“Михайло брав участь у стрибках з парашутом у клубі “Скай-Груп”. Це вже не перший випадок! Ці бізнесмени відпускають у відкрите небо ні в чому невинних дітей на старих радянських парашутах. Допоможіть, будь-ласка, донести цю інформацію до відома людей! Там гарантують повну безпеку, а інформацію про смертність ретельно приховують”,  – впевнений товариш загиблого Артем Рябов.

Втім, трагічний випадок у клубі не приховують.

“31 грудня, при виконанні 32-го учбово-тренувального стрибка з парашутом по програмі підготовки спортсменів-парашутистів, трагічно загинув наш братик, однодумець, чудовий товариш і світла людина – Міша Сочавський. Приносимо щирі співчуття родині, близьким та друзям”, – йдеться на сторінці парашутного клубу в соцмережі.

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні