Кримінал

Мати намагалася продати сина

Google+PinterestLinkedInTumblr

Минулої п’ятниці, 1 липня, в Івано-Франківську мати спробувала продати свого десятирічного сина за кордон. Та тільки-но вона отримала омріяні 30 тисяч гривень – її тут же затримали співробітники підрозділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з протизаконною торгівлею людьми, УМВС в області.

«Ми отримали інформацію про те, що ця жінка хоче продати дитину, – розказує Василь Гультайчук, голова прес‑служби УМВС в області. – Таким чином вона потрапила в наше поле зору. Стали відслідковувати, чи її наміри справжні. Виявилося, що жінка справді хоче продати хлопчика, який вміє жебракувати. Її бажання виконали».

Так званий покупець не був одним із працівників міліції, запев­няє Гультайчук, він звичайний громадянин, який з ними співпрацював. Всі подальші перемовини велися уже під контролем міліції. Сама жінка весь час пришвидшувала процес – хотіла якнайскоріше отримати гроші.

«Тож 1 липня вона призначила зустріч на міському озері в обласному центрі, попросила знайомого привезти їх з сином з районом на машині. Покупця вона сприйняла за поляка, який може вивести хлопчика за кордон, – каже Гультайчук. – Сина вона розхвалювала, казала, що хлопчик чемний, добросовісний, вміє жебракувати. 30 тисяч гривень перераховувала десь півгодини, дивлячись на кожну купюру проти світла. Коли переконалася, що гроші справжні, сказала хлопчикові пересісти в машину покупця. Він пересів, вона вийшла з машини з грошима, тут її і затримали».

До речі, як повідомляє міліція, жінка ця безробітна, мешкає у Снятинському районі, раніше двічі судима – за заподіяння тілесних ушкоджень і за збування крадених речей. Дітей у неї шестеро – троє з них уже повнолітні, троє інших – оформлені в школу- інтернат на повне державне забезпечення. Найменшого сина, якого вона і хотіла продати, не раз брала з собою на жебракування. Зараз вона перебуває під вартою. За вчинений злочин, згідно зі статтею 149 кримінального кодексу України, її очікує від 8 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Хлопчик, якого мати ледь не продала, зараз перебуває в Івано-Франківському притулку для неповнолітніх.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.