Кримінал Світ

Київський адвокат, який “наїжджав” на франківського суддю, виграв першу справу по “МСЛ”

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 19 березня, постанову Івано-Франківського міського суду про притягнення до адміністративної відповідальності Марії Дубницької, яка була продавцем лотерей “МСЛ” у Франківську, скасували в апеляційному суді Івано-Франківської області.

3YXxMgIaDn4XsByjebbnvlX8ri3H8D[1]

Нагадаємо, Івано-Франківський міський суд постановив стягнути із чотирьох іванофранківців 340 грн. штрафу без конфіскації предмету правопорушення – за реалізацію державних миттєвих лотерей “МСЛ” без відповідних ліцензій.

Після оголошення постанов Дмитро Руденко, який вів ці справи у суді, заявив, що на нього тиснуть – київський адвокат Ярослав Толкачов, захищаючи інтереси “МСЛ”, звернувся у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України за упереджену позицію судді до оператора держлотерей.

Адвокат наводив тезу, яка, зазначав він у документі, належить Руденку:

«Ваші автомати погіршують ситуацію в державі та негативно впливають на суспільство, що є неприпустимим».

А сам Руденко запевняє, що цих слів не говорив.

Також самі особи, яких притягали до відповідальності, писали клопотання про відвід судді Руденка.

Нагадаємо, Руденко — це той суддя, що оголошував вирок Олегу Гаркоту за хабарництво та відправив на 60 діб за ґрати Руслана Коцабу.

У Розмові з “Репортером” адвокат Толкачов сказав, що має на меті виграти усі справи, порушені щодо “МСЛ”.

“Минулого року через неоднозначне тлумачення законодавства міліція вирішила втрутитись у роботу оператора і почала судорожно складати адміністративні протоколи на розповсюджувачів лотерей, — каже адвокат. — Але у Франківську кричущий випадок: Руденко знав, що не можна притягати продавців до відповідальності і керувався власними внутрішніми фобіями і забобонами. Суб’єктом такого правопорушення не може бути особа, яка продає лотереї. Я звернувся до Вищої комісії суддів, бо, зважаючи на попередню постанову, оголошену Руденком, розумів, що суддя неадекватний. Руденко свідомо прийняв незаконне рішення, яке не може бути притаманне людині, що носить суддівську мантію. Ми подали апеляції у всіх справах і сподіваємось, що постанову суду скасують. Ми вже виграли близько 200 таких справ із 259, складених по Україні. Виграємо ще 59, які залишились”.

Також Толкачов називав Руденка неадекватним за порушені справи щодо оператора держлотерей.

Уже сьогодні в Івано-Франківську скасували одну із чотирьох справ, у яких постановою суду Руденко вимагав стягнути штраф за адміністративне правопорушення.

“Не могли так швидко скасувати постанову. Лише 16 березня подали апеляцію по справі Дубницької, а вже сьогодні постанову скасували”, – повідомили “Репортеру” у Івано-Франківському міському суді.

У прес-службі апеляційного суду обіцяли повідомляти громадськість про розвиток цієї справи.

“Виходить, суддя Степан Вилка, який скасував постанову міського суду, “перескочив” прес-службу, та не повідомляв її про скасування постанови. Це явно шахрайство”, – повідомили у міському суді.

Вже цього місяця в Івано-Франківську розглянуть апеляції по ще трьох справах щодо “МСЛ”.

До теми

«М.С.Л.» проводить лотереї «Лото-Забава», «Спортліга», «Мегалот». За даними Єдиного державного реєстру, засновниками оператора є кіпрська компанія Evolot Limited, керує неюМаркос Шіапаніс. У серпні 2014 року міністр фінансів України Олександр Шлапак заявив, щовласниками компанії є «Альфа-Групп» – одна із найбільших фінансово-промислових груп Росії на чолі з мільярдером Михайлом Фрідманом. Тоді міністр фінансів назвав незаконною діяльність «М.С.Л». А вже у грудні Шлапака звільнили.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.