Кримінал

Конверт з вибухівкою надіслали на ім’я прем’єра Іспанії

Google+PinterestLinkedInTumblr

На адресу прем’єр-міністра Іспанії Педро Санчеса також надійшов вибуховий пристрій. Він аналогічний тим, які були надіслані на авіабазу Торрехон-де-Ардос Міноборони, до посольства України в Іспанії та на адресу компанії в Сарагосі, яка виробляє військову техніку, пише DT.ua. Тобто, це четвертий конверт з вибухівкою, який виявили в Іспанії за останню добу.

Конверт з вибухівкою надіслали на ім’я прем’єра Іспанії

Як пише видання El Mundo, вранці у четвер президія уряду отримала новий лист-бомбу. Він був адресований прем’єр-міністру Педро Санчесу. Це четвертий вибуховий конверт, виявлений менш ніж за 24 години.

Нацполіція повідомила Нацсуд про перехоплення конверта з піротехнічним матеріалом на ім’я глави виконавчої влади. Державний секретар з питань безпеки Рафаель Перес заявив, що виступить із офіційною заявою у штаб-квартирі МВС.

Читайте: У посольстві України в Мадриді вибухнула “поштова бомба” – деталі

За даними джерел у МСВ Іспанії, Санчес отримав конверт, подібний «за своїми характеристиками та вмістом» до тих, які отримали в посольстві України в Мадриді, компанії Instalaza в Сарагосі, на авіабазі Торрехон. Конверт надійшов звичайною поштою.

Напередодні у середу лист вибухнув у посольстві України в Мадриді після того, як працівник спробував його розпакувати. Представник диппредставництва отримав травми. Як повідомлялось, лист був адресований послу України в Іспанії.

Читайте: Як “Станіславський борщ” нагодував 125 000 захисників на фронті (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.