Кримінал Світ

Колишнього секретаря Тисменицької ради судитимуть за корупцію

Google+PinterestLinkedInTumblr

За корупційне правопорушення судитимуть екс-посадовця Тисменицької міської ради. За попередньою змовою із жителькою району колишній секретар підробив офіційні документи і незаконно передав їй земельну ділянку площею 0,0824, повідомляє прес-служба прокуратури області.

суд

Виконуючи обов’язки Тисменицького міського голови умисно за попередньою змовою із жителькою району в її інтересах підробив офіційні документи. Так, посадовець без розгляду на сесії міської ради, незаконно підписав, скріпив печаткою та видав завідомо фіктивне рішення про передачу земельної ділянки площею 0,0824 на території Тисмениці. Внаслідок таких зловживань та службового підроблення землю приватизували незаконно .

Досудове розслідування завершили, обвинувальні акти щодо спільників скерували до суду. Окрім того вирішується питання про повернення земельної ділянки територіальній громаді. Тисменицька місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за частиною першою статті 366 та частиною першою статті 364 КК України щодо колишнього секретаря міської ради.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.