Кримінал

Психіатрична експертиза чекає калушанку, яка вбила матір

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
25-річна калушанка, яка вчора так побила рідну матір, що та померла у лікарні, буде направлена на психіатричну експертизу. Наразі вину у скоєному вона визнала.

Про це “Вікнам” повідомив начальник Калуського відділу поліції Василь Маківничук, за словами якого, психіатрична експертиза при скоєнні таких важких злочинів є обов’язковою.

Нагадаємо, 27 грудня, близько десятої години ранку до Калуського відділу поліції надійшло повідомлення від чергового лікаря Калуської ЦРЛ. Жінку побила рідна дочка. Окрім ударів руками та ногами, калушанка била матір дерев’яним поліном, тому численні та серйозні травми призвели до смерті.

Василь Маківничук додає:

“Донька вбитої жінки має проблеми з психікою і має групу інвалідності. Після того, як побила матір, вона зателефонувала на “швидку” і повідомила, що її мама випала з вікна. Жінку госпіталізували, а сама вона тим часом втекла. Щоправда, медики одразу зрозуміли, що від падіння таких травм жінка б не отримала, тому і повідомили у поліцію”.

25-річну доньку побитої жінки правоохоронці затримали, коли вона вже поверталася від родичів із Перегінська Рожнятівського району. Наразі вона затримана. Свою вину у вчиненні злочину визнає. Також останнім часом із матір’ю та дочкою проживав молодий чоловік. Ймовірно — також із проблемами психіки. У поліції наразі кажуть, що до злочину він не причетний. Правоохоронці знайшли свідків, які бачили, як дочка била матір. Тож, молодій жінці призначили психіатричну експертизу. За скоєне їй наразі загрожує від 7 до 10 років.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.