Кримінал

Хворого прикарпатця судили за ухилення від мобілізації

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Чоловік, якого визнали обмежено придатним до військової служби, ухилився від мобілізації. Про це йдеться у  вироку Тлумацького районного суду Івано-Франківської області.

11 грудня 2023 року чоловік пройшов ВЛК, яка визнала його обмежено придатним до мобілізації. Оскільки підстав для відстрочки не було, йому вручили бойову повістку на 2 лютого 2024 року та роз’яснили наслідки неприбуття. Однак чоловік не з’явився за повісткою і ухилився від призову, пише КУРС

На суді обвинувачений повністю визнав провину. Він розповів, що “має хворобу, пов’язану з хребтом, внаслідок чого йому викрутило пальці обох рук, та лікарями на ВЛК рекомендовано зробити операцію на обидві руки. Фізично працювати йому дуже важко”, – йдеться у повідомленні.

Суд взяв до уваги стан здоров’я чоловіка. згідно з підтвердженими діагнозами в обвинуваченого долонний фіброматоз обох китиць (Дюпюїтрена),тендовагініт, гіпоплазія правої нирки з помірним порушенням функції, лівобічний сколіоз І ступеня грудного відділу хребта, міжхребцевий остеохондроз, деформуючий спондильоз І ступеня поперекового відділу без порушення функцій хребта. Хворий потребує стаціонарного лікування та оперативного втручання, що підтверджується довідкою КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Обертинської селищної ради.

Суд визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ та засудив до 1 року пробаційного нагляду.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.