Кримінал

Хотів створити сім’ю – 3 роки тюрми отримав прикарпатець, який закрив в хаті жінку з дітьми із Попасної

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

11 грудня Галицький районний суд виніс вирок у справі місцевого мешканця, який зачинив у своїй хаті жінку з трьома неповнолітніми дітьми з Попасної.

Як ідеться у матеріалах суду, обвинувачуваний уродженець села Дубівці Галицького району. Його обвинувачують у тому, що він позбавив волі двох та більше осіб. Зокрема потерпілу та трьох дітей –  2016, 2017 та 2019 років народження, «що супроводжувалось заподіянням фізичних страждань».

Попасної

21 березня 2022 року обвинувачуваний через соціальну мережу «Фейсбук» познайомився з жителькою міста Попасна Луганської області. Жінка у зв`язку з початком воєнних дій зі своїми трьома малолітніми дітьми переїхала на захід країни і тимчасово жила у Львівській області.

В ході спілкування запропонував їй переїхати до нього. Вона погодилася. І вже 23 березня 2022 року перевіз її з трьома дітьми до свого місця проживання.

Того ж вечора між ними виник конфлікт через поведінку дітей.

«Він спочатку погрожував фізичною розправою, після чого ухопив її рукою за шию та, вимагаючи заспокоїтись, стиснув її, спричинивши потерпілій фізичний біль, а потім, намагаючись заспокоїти схопив її за волосся, чим теж спричинив їй фізичний біль».

Після чого обвинувачуваний зачинив вхідні двері зсередини на ключ.

«З 21 години 23 березня і до 10 години 20 хвилин 24 березня проти волі потерпілих протиправно позбавив їх можливості обирати за власною волею місцезнаходження».

Він не зважав на прохання жінки випустити їх, при тому, що їй була необхідна медична допомога, оскільки вона мала поранення внаслідок бойових дій.

Уже зранку він взяв качалку і став погрожувати, що поб’є жінку та її дітей, якщо вона не віддасть йому 2 тис грн. Мовляв, таку суму він заплатив за таксі.

У суді обвинувачуваний свою вину заперечував. Підтвердив, що в соцмережі познайомився з жінкою і запропонував їй переїхати.

«Подзвонив та повідомив, що знайомий таксист визначив ціну за перевезення 1800 грн. Вона погодилась на ці витрати сказавши, що оплату здійснять порівно».

Коли ж перевіз її з дітьми почалася сварка.

«Діти гримали дверми та поламали замок у дверях. Прохання жінки відкрити двері не міг виконати, оскільки замок у був поламаний. Вхід у будинок один. Жінка повідомляла, що поранена і потребує медичної допомоги. Ввечері лягли спати у різних кімнатах. Зранку мало місце продовження конфлікту безпосередньо перед приїздом поліції. Кошти 2000 грн. вона сама йому дала. Це витрачена ним сума за послуги таксі та вартість придбаних на прохання жінки медикаментів. Під час перебування поліції на подвір`ї йому з використанням викрутки вдалось відчинити двері будинку».

Жінка у суді розповіла, що обвинувачуваний закрив вхідні двері на ключ, вказавши, аби вони лягали спати у прохідній кімнаті, яка не опалювалась. При намірі вийти дітям на двір у туалет не дозволив та не відкрив дверей, а дав для цих потреб відро. Зранку вона скерувала знайомій голосове повідомлення про своє утримання. А та викликала поліцію. До приїзду поліції чоловік відмовлявся відкрити двері та випустити їх з будинку.

Суд визнав чоловіка винним за двома статтями – «Незаконне позбавлення волі» та «Грабіж». Та призначив йому покарання – позбавлення волі на строк 3 роки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.