Кримінал Світ

Халаменда на реабілітації в Ізраїлі – суд перенесли на 18 лютого

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Справу про адміністративне правопорушення стосовно Ігоря Халаменди розглядає міський суд. Напередодні в Івано-Франківську патрульні затримали підприємця Халаменду, більше відомого під прізвиськом Бура. У ніч затримання лікарі засвідчили, що Халаменда перебуває під дією кокаїну. Бура пояснив, що вживав лікарські препарати на основі наркотичних засобів.

Првопорушення кваліфікували за статтею 185 КУпАП України (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції).

Бура 2

Як повідомили у суді, 8 лютого 2016 року, близько 04:30, Халаменда, перебуваючи за кермом власного автомобіля, здійснив обгін патрульного авта поліції на перехресті вулиць Грушевського-Вагилевича. На вимогу патрульних не зупинився та продовжив рух. Після того, як його зупинили, Халаменда підійшов до правоохоронців й почав їх нецензурно ображати та смикати за форменний одяг, чим вчинив злісну непокору законним вимогам працівників поліції.

Йому повідомили, що судове засідання по цьому адмінправопорушенні відбудеться 10 лютого в Івано-Франківському міському суді. Однак той не прийшов.

Як пояснив адвоткат, наразі Ігор Халаменда відбув на 90-денний курс реабілітації до Держави Ізраїль.

В Івано-Франківському міському суді наголосили, що розгляд справи, відповідно до вимог КупАП, відбувається за обов’язкової участі особи, яку обвинувачують.

Наразі суд повторно викликав Халаменду для розгляду справи на 09:00, 18 лютого.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні