Кримінал

Франківські працівники СБУ «накрили» канал поставки наркотиків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області ліквідували черговий канал постачання в Україну «Subutex» та затримали партію у 1,5 тисячі пігулок (близько 12 тисяч доз).

DSC02816-1 sub

Канал контрабанди забороненого препарату налагодив молодий безробітний житель міста Івано-Франківська. Він замовляв пігулки у чоловіка, який проживає в одній з країн західної Європи. Препарат пересилали до України через перевізників з приховуванням від митного контролю.

Так, 5 серпня,. івано-франківець отримав черговий пакунок від приватного перевізника, котрий не підозрював про приховані наркотики у продуктах. Співробітники СБУ затримали зловмисника одразу після одержання посилки.

Організатору каналу контрабанди наркотику повідомлено про підозру за частині 2 статті 305 та частині 2 статті 307 Кримінального Кодексу України – контрабанда наркотичних засобів, вчинена за попередньою змовою групою осіб.

Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією наркотичних засобів та з конфіскацією майна та незаконне зберігання та перевезення з метою збуту наркотичних засобів, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні