Кримінал Фото

Франківська СБУ ліквідувала канал нелегальної міграції до Європи

Google+PinterestLinkedInTumblr

Співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області ліквідували канал переправлення осіб через державний кордон, яким громадяни України незаконно потрапляли до держав Євросоюзу.

DSC00053

У злочинній оборудці брали участь мешканці Івано-Франківщини та Закарпаття. Вони фальшували необхідні документи та надавали громадянам чіткі інструкції про перетин кордону.

DSC00047

18 жовтня співробітники СБУ на прикордонному пункті «Ужгород» Українсько-Угорського кордону затримали виконавця фальшивих документів та правопорушника, який повертався з-за кордону з підробленим паспортом.

Одночасно в місті Берегово Закарпатської області затримали жителя Івано-Франківської області – учасника злочинної оборудки.

DSC00034

Під час проведення обшуків у підозрюваних виявили численну кількість бланків свідоцтв про народження, свідоцтв про одруження, українських паспортів для виїзду за кордон, значну кількість штампів різноманітних державних установ.

DSC00029

20 жовтня слідчі СБУ оголосили зловмисникам підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 332 Кримінального кодексу України.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.