Кримінал Світ

Депутат Березівської сільради, якого затримали на хабарі, залишиться за гратами та із заставою в чверть мільйона (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід депутату Березівської сільської ради Богдану Орлу, якого наприкінці серпня затримали разом з сільським головою Олександром Варою на отриманні хабара в центрі Франківська.

14233626_860829624048588_2079392705_o

До теми: Затриманий на хабарі війт Березівки каже, що в селі збирали гроші йому на заставу

У четвер, 8 вересня, Апеляційний суд Івано-Франківська розглянув скаргу прокуратури про зміну запобіжного заходу депутату Березівської сільської ради Богдану Орлу. В судовому порядку прокуратура оскаржувала рішення Івано-Франківськогр міського суду про запобіжний захід для підозрюваного. Чоловікові присудили тримання під вартою та заставу в розмірі 234 тисячі гривень.

В прокуратурі суму застави вважають замалою. На думку прокурора Мельника, розмір застави необхідно збільшити до 942 тисячі гривень.

До теми: Сільський голова з Тисмениччини вимагав 470 тисяч хабара – службовця спіймали “на гарячому” в центрі Франківська (ФОТО)

Захисник Орла Микицей заявила, що рішення Івано-Франківського суду є законним. Також захисниця розповіла, що застава у розмірі 234 тисяч гривень є непідйомною для сім’ї її клієнта, а також зазначила, що на вихованні у Орла є півторарічна дитина, а його дружина наразі чекає на другу дитину.

Розгляд справи провели в режимі відеоконференції. Під час включення підозрюваний попросив заяву прокурора не задовольняти, а рішення міського суду про запобіжний захід залишити без змін. Заслухавши доводи сторін, колегія суддів ухвалила апеляційну заяву прокурора відхилити.

Нагадаємо, сільського голову Березівки Олександра Вару і депутата цієї ж сільради Богдана Орла затримали 25 серпня в центрі Франківська під час отримання ними хабара в 400 тисяч грн.  Частину суми — 70 тисяч службовці отримали у квітні-червні цього року.

У суботу, 27 серпня, Івано-Франківський міський суд визначив міру запобіжного заходу Олександру Варі та Богдану Орлу – утримання в СІЗО №12. За клопотанням прокуратури Вару відсторонили від посади сільського голови.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: