Кримінал

ЦВК скасувала реєстрацію кандидатів від “Правого сектора” через судимість

Google+PinterestLinkedInTumblr

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидатами в народні депутати за списком “Правого сектора” Андрія Тарасенка та Романа Хмари у зв’язку з непогашеною судимістю. Таке рішення ухвалили на засіданні ЦВК у вівторок, 30 вересня, пише УП.

1280px-Flag_of_Right_Sector.svg[1]

Секретар ЦВК Тетяна Лукаш повідомила, що за інформацією Міністерства внутрішніх справ, щодо Тарасенка 24 січня 2014 року набрав чинності вирок, згідно з яким він засуджений до позбавлення волі терміном на 2 роки із звільненням від покарання з виправним терміном 2 роки.

Щодо Хмари 16 червня 2012 року набрав чинності законний вирок, згідно з яким він засуджений до позбавлення волі терміном на 3 роки і звільнений від його відбування з випробувальним терміном 3 роки.

Тарасенко, який є заступником голови партії “Правий сектор” з політичних питань, очолює партійний список цієї партії під №1, Хмара в списку стоїть під №16.

Між тим, відповідно до закону, у виборчому бюлетені для голосування в багатомандатному загальнодержавному окрузі в графі кожної партії вказується перша п’ятірка кандидатів.

Таким чином, прізвище Тарасенка також внесене в текст бюлетеню, і частина бюлетенів вже надрукована.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.