Кримінал Світ

Адвокат просить у суду виправдати Вуйціва, якого звинувачують у подвійному вбивстві

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 15 червня, в Івано-Франківському міському суді продовжився розгляд у справі Ігоря Вуйціва. Його звинувачують у вбивствах Ігоря Струтинського та Антона Кучерака. Їхні розчленовані тіла знайшли у недобудові на Вовчинецькій. По справі також проходить дівчина Вуйціва Юлія Бойко. За версією прокуратури, вона допомагала приховувати сліди злочинів.

До теми. На слідчому експерименті Вуйців показав, як вбив і розчленував Кучерака (ВІДЕО)

Вуйців_05[1]

Захисник Вуйціва заявляє, що дані експертиз спростовують версію Бойко і підтверджують свідчення Вуйціва, які він давав у суді.

На користь версії Вуйціва, каже адвокат, говорять і покази свідків. Адвокат наполягає і на тому, що експертизи суперечать слідчим експериментам, які були проведені з Вуйцівим.

До теми. Прокурор просить для Бойко 3 роки, для Вуйціва – довічне

Також у суді не доведено мотиву, адже версія ревнощів спростована показами свідків.

Ті ж свідки, каже адвокат, характеризують Вуйціва, як неконфліктного, а от Бойко вважають агресивною. Тому захисник просить суд виправдати Вуйціва у зв’язку з недоведенням його вини.

До теми. Франківський стоматолог-різник вбивав для продажу органів, – батьки жертв

Захисник Бойко наголосив, що та усвідомила свою вину. Вона більше не вживає наркотики. А також додала, що лиш через погрози смерті не повідомила у міліцію про вчинені вбивства. Тож адвокат просить врахувати ці обставини і призначити міру покарання без ізоляції від суспільства.

Наступне засідання – 16 червня.

Вуйціву висувають обвинувачення за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років). Та пунктом 13 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України (Вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство. Карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі).

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.