Історія

Вольф Мессінг

Google+PinterestLinkedInTumblr

Після того, як вийшов серіал про Вольфа Мессінга, ім’я цього ілюзіоніста та провидця стало дуже популярним. Але те, що він виступав і у Франківську, досі знають далеко не всі.

Це сталось у червні 1963 року. Тоді легенда радянської телепатії та гіпнозу завітала у наше місто та влаштувала зустріч із трудящими у залі готелю «Дністер». Вхідний квиток коштував три карбованці, що на ті часи було дуже серйозною сумою. Крім того, аби уникнути провокаційних запитань, на кшталт «чи буде ядерна війна з Америкою?», зал заполонили гебісти в цивільному.

Але незважаючи на всі вжиті заходи, одне незаплановане запитання таки пролунало, викликавши сміх у глядачів. Якийсь старий шляхетний дядько, що мислив глобальними категоріями, запитав ілюзіоніста: «Скажіть, будь ласка, товаришу Мессінг, ото зараз наші космонавти полетіли у космос. Вони назад повернуться чи як?».

Мессінг заспокоїв старого. Він запевнив: радянські космічні кораблі – найкращі у світі, а космонавти вже на підльоті.

До речі, не надурив. Незабаром на Землю щасливо повернулися Валентина Терешкова і Валерій Биковський, які під час виступу Мессінга знаходились на орбіті.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.