Історія Афіша

У вівторок Іван Бондарев презентує книжку «Слідами забутих пам’ятників»

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 15 липня, в універсальній науковій бібліотеці ім. Франка (вул. Чорновола, 22) о 17:00 відбудеться презентація найновішого випуску популярної книжкової серії «Моє місто». Це книга постійного автора «Репортера» Івана Бондарева «Слідами забутих пам’ятників».

Це дослідження історії пам’ятників Івано-Франківська. Основну увагу автор приділив тим із них, які «не дожили» до нинішніх часів.

Протягом п’яти років Іван Бондарев збирав матеріали про франківські статуї, погруддя та обеліски, друкував ці досліди в «Репортері». Тепер усі ці статті, опрацьовані й доповнені, зібрали під одною обкладинкою. Ілюстрацій — понад 50, деякі з них читачі побачать уперше.

Із нової книжки можна довідатися, хто відбив носа пам’ятнику Міцкевича, скільки гіпсових Сталіних було у Станіславі, де в самому центрі Івано-Франківська стоїть велика статуя Аполлона…

Книга вийшла у видавництві «Лілея-НВ». За словами директора «Лілеї-НВ» Василя Іваночка, на презентації видання можна буде придбати за видавничою ціною. Презентація відбудеться у краєзнавчому відділі, що на другому поверсі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.