Історія Світ Фото

У Франківську відкрили фотовиставку про Холодну війну

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

12 листопада в Івано-Франківську відкрили історичну фотовиставку “Холодна війна. Коротка історія розділеного світу”, яку підготувало Бюро публічної освіти Інституту національної пам’яті у Варшаві.

IMG_3184

Представлені світлини передають історію холодної війни, найбільшими жертвами якої стали народи Центральної та Східної Європи, відділені від демократичного світу.

IMG_3166

Виставка починається з фотографій із конференції в Ялті (1945 р.), яка підтвердила розподіл Європи, а завершується фотографіями з грудня 1991 року.

IMG_3172

За словами ректора ПНУ ім.В. Стафаника Ігоря Цепенди, фото відображають не тільки історичні події, а й нинішній день, який зараз переживає Україна.

IMG_3161

«Холодний війна  – це трагічний період в історії людства, – зазначив Цепенда. – Немає більшої трагедії, ніж поділення людства. Поділення між цивілізаціями, поділення між державами, народами, родинами та сім’ями. Україна і Польща пережила ці періоди і відчула їх на собі. Сьогодні ж Україна опинилася на розломі цивілізації, а це найбільш небезпечний поділ, який несе в собі небезпеку економічного дефолту, людські жертви, трагедії родин».

IMG_3205 IMG_3203 IMG_3193 IMG_3188 IMG_3187 IMG_3185 IMG_3159

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.