Історія Розваги Фото

Іван Бондарев презентував книжку про франківські пам’ятники (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 15 липня, в івано-франківській універсальній науковій бібліотеці ім. Франка відбулася презентація найновішого випуску популярної книжкової серії «Моє місто» – книги постійного автора «Репортера» Івана Бондарева «Слідами забутих пам’ятників».

До теми. Чорно-білі дев’яності ІІ

Протягом п’яти років він збирав матеріали про франківські статуї, погруддя та обеліски.  Основну увагу Іван Бондарев приділив  тим пам’ятникам, які не дожили до наших днів. У книзі понад 50 ілюстрацій, деякі з них читач побачить вперше.

До теми. Чорно-білі дев’яності

«Найцікавіші з мистецького боку – це скульптури 18 століття, – каже  Іван Бондарев. – Вражає багатство декору. Найдавнішим і найкращим, на мою думку, є пам’ятник Міцкевичу».

А ось пам’ятник, який варто відновити, на думку автора, – це літак МіГ-15, який у середині 1980-х роках стояв на кільці, що напроти «Сільпо». І це була не копія, а справжній літак, що рахувався на озброєнні Радянської армії. Саме на такому розбився Юрій Гагарін. «Я вважаю наша авіація достойна такого пам’ятника», – каже Бондарев.

«Книжка написана жваво, дотепно, з шармом, – каже Зеновій Жеребецький, голова історико-краєзнавчого об’єднання «Моє місто».

Книга вийшла тиражем у 1000 примірників. На презентації можна було придбати її за видавничою ціною – 15 гривень.


Write A Comment