Гроші

Жителям Франківщини не нарахують субсидії за травень – енергетики прогнозують збільшення боргів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Управління праці та соцзахисту населення в Івано-Франківській області не нарахували субсидії на рахунки за світло у травні. В АТ «Прикарпаттяобленерго» стурбовані ситуацією, яка склалася з нарахуванням субсидій.

Субсиденти області у червні отримають рахунки без нарахування субсидій. У компанії розуміють, що ця ситуація безпосередньо торкнеться сімейного бюджету кожного субсиданта, що у свою чергу може призвести до несвоєчасного розрахунку з їхнього боку за спожиту електроенергію, повідомляє прес-служба АТ «Прикарпаттяобленерго». Як наслідок – це може негативно вплинути на фінансову діяльність компанії, зокрема похитнути стабільність розрахунків з оптовим ринком за куповану електроенергію.

Виходить, що заручниками ситуації з не нарахуванням субсидій є субсиденти та енергокомпанія.

Зважаючи на нетипову ситуацію, енергетики звернулися до Департаменту соціальної політики в області з проханням прояснити цей факт, проінформувати про причини виникнення ситуації, а також терміну та порядку їх усунення.

Як тільки будуть відповідні роз’яснення, енергетики проінформують про них своїх споживачів, а наразі заспокоюють усіх субсидентів,  розуміючи ситуацію у якій вони опинилися,  вимкнень боржників-субсидентів у червні місяці не планують.

Write A Comment