Гроші

ЗЕД на аутсорсінг

Google+PinterestLinkedInTumblr

На сьогоднішній день багато українських компаній займаються продажами товару, привезеного з-за кордону. Чим більша компанія, тим більш об’ємні закупівлі і тим гостріше стоїть питання «Як правильно привезти товар і оформити зовнішньоекономічну операцію.

Як працює аутсорсінг ЗЕД

При аутсорсингу ЗЕД, компанія Аутсорсер виступає або як Агент, який діє від імені і за дорученням Клієнта, не будучи власником вантажу, або як Продавець за договором купівлі-продажу товарів.

На аутсорсинг можуть віддаватися як окремі операції , наприклад – послуга моніторинга цін, так і повний комплекс від пошуку товару і до поставки його на склад замовника. При цьому, важливо звернути увагу на те, що при аутсорсингу Замовнику за його бажанням пред’являються всі договори підряду із зазначенням їх вартості, відповідно ціноутворення, зрозуміло і прозоро.

Компанія Аутсорсер заробляє, як правило, на своїй комісії від суми вартості наданих послуг (порядок близько 5%). Рекомендується обов’язково перевіряти ринкову вартість кожної операції (можна вибірково), що виконується аутсорсерам для оцінки її реальної вартості.

Багато транспортно-логістичних компаній пропонують подібну послугу з доставки товару від дверей до дверей (door-to-door), при цьому не розкриваючи своїх контрагентів і не уявляючи докладної калькуляції вартості своєї послуги.

Тож, обирати компанію аутсорсера потрібно відповідально та уважно. Обов’язково проведіть власне дослідження ринку, порадьтеся з досвідченими користувачами такої схеми роботи, зберіть всю можливу інформацію про компанію, щоб впевнитися у її надійності.

Дізнайтеся більше про https://m3cargo.com, та вважайте, що ви знайшли собі партнера.

Отже аутсорсинг чи самостійно?

Що ж вибрати, як вигідніше для свого бізнесу привезти товар, робити все самому, частково віддати щось на Аутсорсинг в m3cargo.com або повністю довірити поставку товару чужим фахівцям?

Можна сказати, однозначно, що митне законодавство досить складне, інакше митних представників не виділили б законодавчо в окрему категорію осіб, зобов’язавши отримувати свідоцтво про включення до реєстру митних представників.

Послуги з перевезення вантажів – це взаємодія з перевізниками, морськими лініями, морськими портами, митними органами, прикордонниками, тощо. Безумовно, нюансів теж вистачає. Там, де потрібні глибокі професійні знання повинні працювати кваліфіковані фахівці у своїй галузі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.