Гроші Світ

Заступник франківського мера Зіновій Фітель спростовує звинувачення свідка у справі про хабар

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Перший заступник міського голови Зіновій Фітель прокоментував звинувачення у його бік від свідка по справі Богдана Чупірчука, директора міського фонду комунального майна, якому інкримінують частину третю статті 368 Кримінального кодексу України. Олена Сірант заявила у суді, що мала зустріч із Чупірчуком, Фітелем та Слюсаром, а частину грошей, які у неї вимагали посадовці, мав забрати сам заступник мера.

До теми. Хабар на посаді. Свідок каже, що Чупірчук мав ділитись грошима із Фітелем (ФОТО)

big_DSC_7750[1]

Олена Сірант звернулась 2 березня до УБОЗу із тим, що Чупірчук та Слюсар (екс-директор стоадіону “Рух”) вимагають у неї хабар – за сприяння у позитивному вирішенні питання про оренду приміження під центральною трибуною стадіону “Рух”. У Франківськ вона приїхала ще у лютому, за дорученням приватного підприємства “Мегаполіс-Континент”, у якому працює, і яке пояснила, має у Львові картинні галереї “Мадам Пальмгрен”. У Франківську шукала місце для облаштування картинної галереї.

Гроші – у бардачок. Чупірчук брав хабар у власній машині. Деталі затримання посадовця (ФОТО, ВІДЕО)

22 червня під час допиту у суді Сірант повідомила, що дала Чупірчуку 5 тисяч доларів США – за ці гроші, пояснила вона, Чупірчук обіцяв їй обійти формальності, оцінки експертів тощо. Вона додала, що 20 тис. грн. Чупірчук просив для учасників АТО, три тисячі доларів – керівництву.

“Я так зрозуміла, що “наверх” – це Фітелю, – сказала свідок. – А те, що залишиться – Чупірчуку. Тобто тисяча доларів”.

Сірант уточнила, що мала спільну зустріч із першим заступником міського голови Зіновієм Фітелем, Богданом Чупірчуком та Іваном Слюсаром.

“Фітель мені обіцяв, що Чупірчук посприяє у позитивному вирішенні питання, – запевнила свідок. – Також він казав, що просто так ніхто мені в оренду те приміщення не дасть”.

Проте сам заступник міського голови це заперечує.

“Ця пані була в мене один єдиний раз, без Чупірчука і без Слюсара, – каже Зіновій Фітель. – Прийшла на прийом із тим, що вона шукає приміщення під галерею. Я запросив Богдана Чупірчука і сказав цій пані – от є голова Фонду. Є вільні приміщення, будь ласка, їдьте дивіться. Цю пані я більше не бачив”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.