Гроші

За рік прикарпатські митники передали 146 зекономлених мільйонів на реконструкцію доріг

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Від початку року на реконструкцію доріг спрямовано 146 мільйонів гривень. Виконали це у рамках експерименту щодо перерахування 50% від перевиконання надходжень митних платежів ДФС.

Загалом за результатами 11 місяців поточного року до державного бюджету перераховано 2,2 мільярдів гривень митних платежів. Індикативні показники перевиконано на 14,7%, додатково забезпечено майже 276 мільйонів гривень, повідомляє прес-служба ОДА.

В аналогічному періоді 2016 року надходження податків і зборів збільшились на 36%, або 570, 5 мільйонів гривень. Таке можливо, в основному, за рахунок податку на додану вартість – 1,8 мільярда гривень, акцизного податку – 61,6 мільйон гривень та мита – 180,2 мільйонів гривень. Через посилений контроль за декларуванням та базою оподаткування додаткові надходження склали 79,5 мільйонів гривень. З них 72,8 мільйона гривень отримано в результаті коригування митної вартості, 4,1 мільйони гривень – як наслідок класифікаційної роботи, 2,7 мільйонів гривень – від контролю за визначенням країни походження товарів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.