Гроші Світ

За продаж настоянок-самопалів власникам франківських ресторанів пригрозили штрафом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 19 березня, в Івано-Франківську відбулась нарада заступника міського голови Богдана Білика з власниками та керівниками підприємств громадського харчування – щодо сплати акцизного податку за реалізацію алкогольних та тютюнових виробів. Білик сказав, що франківцям у закладах часто пропонують настоянки, за які не сплачують акциз.

10151208_670543056343236_1210586224_n[1]

“Ці напої називають по-різному – вишнівка, хринівка, лимонівка. Це все самогон, – сказав Богдан Білик. – Ці напої часто пропонують в ресторанах Івано-Франківська. А як щодо податку на акциз? Ще добре, якщо заклад має касовий апарат… Ви ж самі виготовляєте ті самопали, самі “гоните” спирт і додаєте туди хрін чи ще щось. Припиніть реалізовувати ці самопали у своїх ресторанах та перекажіть це своїм знайомим, які мають такий бізнес”.

Заступник міського голови наголосив, що алкогольні вироби мають виробляти виключно на відповідних заводах, які мають ліцензії та платять акциз за виготовлення продукції.

“Припиніть, бо будете мати великі неприємності та фінансові втрати, – сказав Білик. – Якщо прийде перевірка – там досить серйозний штраф. Ресторан потім буде ще довго “чухатися” за те, що наливає клієнту якусь настійку”.

Натомість Галина Напраснікова, начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПІ у м.Івано-Франківськ ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області, повідомила, що за рахунок торгівлі алкоголем до місцевого бюджету поступило 1 млн. 800 тис. грн., а за рахунок тютюнових виробів – 2 млн. грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.