Гроші Світ

З жовтня всі садочки Франківська перейдуть на самоврядування

Google+PinterestLinkedInTumblr

Керівники садків кажуть, що поки що вони мають усе, що потрібно – туалетний папір, пральні порошки, рідке мило, соду тощо.

У п’ятницю, 7 липня, представниці ГО “Мами Прикарпаття” зустрілися з міським головою та керівниками кількох дитячих садків міста. За словами Мар’яни Вершиніної, голови організації, остання зустріч із міським головою була в лютому, і на ній озвучували питання забезпечення дитсадків миючими засобами. Батькам повідомили, що вони можуть не здавати кошти аж до травня, адже садки будуть повністю забезпечені. Щоправда, станом на березень ніяких дій не відбулося, хоча на фінансування садків було виділено три з половиною мільйони гривень. Пояснили це тим, що з січня тендерний комітет працював над закупівлею продуктів харчування.

Однак в червні провели закупівлі миючих засобів на 27 тисяч гривень. Керівники садків кажуть, що поки що вони мають усе, що потрібно, зокрема туалетний папір, пральні порошки, рідке мило, соду тощо.

“З 1 жовтня всі садочки перейдуть на самоврядування, – обіцяє Руслан Марцінків, міський голова. – Ми виділятимемо кошти на кожен садок окремо, і батьки та громадськість будуть контролювати усе самі.”

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.