Гроші

З обласного бюджету виділять понад мільйон гривень для друку книг

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
29 найменувань книг планують видрукувати цього року за кошти обласного бюджету. Загальний кошторис становить 1 млн. 25 тис. гривень.

Про це йшлося на засіданні експертної ради з питань книговидання, де розглядалися підсумки рейтингового голосування членів ради, інформує Бліц-Інфо.

«За нашими спільними оцінками найбільшу кількість балів набрала книжка Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату». Далі йде видання Петра Меленя про Андрея Шептицького, третя – Іван Рибарук «Невістка Господня», четверта – Василь Стефаник «Роса». Далі Ярослава Ткачук з «Скарбами національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського» та Степан Пушик з «Бусовою книгою», – зазначив директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ігор Дебенко.

За його словами, на основі обраних видань орієнтовний розподіл бюджетних коштів пропонується зробити наступним чином: видання для дітей – 60 тис. грн., історична тематика– 100 тис. грн., художня література – 450 тис. грн., науково-популярні видання – 45 тис. грн., мистецькі – 120 тис. грн., твори духовної тематики – близько 250 тис. грн.

На наступному засіданні експертної ради з питань книговидання, яке відбудеться вже за тиждень, розглядатимуть обсяги фінансування та тиражу рейтингових книг, визначених для друку (на основі оцінювання від 6 балів). Рейтингове голосування довелось проводити у зв’язку з тим, що надійшло 72 пропозиції на реалізацію яких необхідно 3 млн. 726 тис. Таких коштів на книговидання в обласному бюджеті наразі не передбачено.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.