Гроші

ЄС виділив 647 млн євро на зменшення газової залежності від Росії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Євросоюз виділить 647 млн євро на підвищення енергетичної безпеки країн-членів, повідомили у Єврокомісії в Брюсселі, пише Укрінформ.

1362305476_ukraina-es[1]

«Сьогодні країни-члени погодили виділення 647 млн євро на підтримку пріоритетних інфраструктурних проектів. Переважна більшість допомоги надійде газовим проектам у регіонах Балтії, Центральної, Східної та Південно-Східної Європи. Проекти, які отримали підтримку, спрямовані на підвищення енергетичної безпеки Європи та забезпечення доступу ізольованих країн-членів до енергетичних мереж ЄС», – заявили у Єврокомісії.

Фінансові ресурси також спрямують на завершення формування єдиного європейського енергетичного ринку та інтеграцію відновлювальних джерел енергії до електромереж.

Як відомо, сім країн-членів ЄС повністю або переважно залежать від постачання російського газу. Стратегія енергетичної безпеки ЄС передбачає диверсифікацію джерел і маршрутів постачання газу, у тому числі через розвиток внутрішньої газової інфраструктури, з метою зменшення такої залежності.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні