Гроші

Як зменшити втрати при зборі врожаю

Google+PinterestLinkedInTumblr

Будь-яка сільськогосподарська діяльність зводиться врешті решт до однієї кінцевої цілі – зібрати багатий врожай. Цьому процесу заведено приділяти особливу увагу, адже важливо мінімізувати втрати та пошкодження врожаю. Особливо, коли мова йде про найпопулярнішу в нашій країні культуру – соняшник. Під час збирання насіння аграрії стикаються з проблемою неодночасного дозрівання, внаслідок чого насіння, яке дозріло першим, сиплеться. Це призводить до того, що господарства втрачають значну частину врожаю. Сучасна техніка дозволяє розв’язувати цю проблему. Тож підбір такої техніки та її правильна експлуатація є надважливим завданням для кожного господарства.

Якій техніці довіряють провідні підприємства

Для збирання соняшнику слід підбирати надійну техніку та уважно стежити за її справністю. Мабуть, найкращі результати у збиранні олійної культури показує жатка ПЗС. Зокрема ця техніка вирішує головну проблему втрати частини врожаю, про яку згадувалось вище. Але це не найголовніша перевага. Величезним плюсом цього агрегату є те, що його можна використовувати із комбайнами дуже великої кількості виробників. Також слід відзначити доступність запчастин зернозбиральної техніки. За цим посиланням, можна знайти все, що потрібно за найкращими цінами: https://agroman.in.ua/zapchasti-dlja-jatok/pzs. Досвідчені аграрії добре знають компанію «Агроман» та вигоди співпраці з нею, серед яких висока якість запасних частин, великий асортимент оригінальної продукції, демократичні ціни. Все це можна сміливо віднести і до запасних частин на жатку ПЗС. Всі комплектуючи, які можуть знадобитись для заміни під час експлуатації жатки, мають відповідні сертифікати та гарантію якості.

Втрати врожаю зменшаться у декілька разів

Експерти сільськогосподарської галузі кажуть, що завдяки продуманій конструкції та високій якості комплектуючих деталей, використання жниварки ПЗС зменшує втрати врожаю в середньому у два – три рази. Тому дуже важливо, що техніка завжди працювала правильно. Зрозуміло, що навантаження під час збирання врожаю дуже високе, і деякі деталі з часом будуть виходити з ладу. Тому висока продуктивність великою мірою буде залежати від якості запасних частин. Тож мати партнера, на складі якого постійно є необхідні запасні частини належної якості, – перевага господарств, які прагнуть бути успішними.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.