Гроші

Як збільшити свої заощадження

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Питання управління власними фінансами є не менш важливі для людини ніж, наприклад, це стосувалось би великої компанії. Залишати вдома кошти під подушкою чи в скляній банці – це минуле сторіччя. Сьогодні найоптимальнішим варіантом для надійного зберігання та примноження коштів є їх вкладання до банку. Від них є безліч пропозицій на вигідних умовах, тому обрати для себе ідеальний варіант зможе кожен. Якщо розглянути морський депозит MTB, то можна чітко побачити, що це пропозиція на досить вигідних умовах. Оскільки ставка депозиту зростає разом із курсом валюти, це надійний спосіб врятувати свої грошові кошти від знецінення.

Поради забезпечених людей щодо обігу грошей, засвідчують, що їх категорично не можна зберігати під подушкою. Як і усе інше, кошти повинні жити і приносити додатковий прибуток їх власникові. Щоб його збільшити, треба обрати пропозицію депозиту з найвигіднішими умовами. Наприклад, ПАТ “МТБ БАНК” піклуються про свої клієнтів, намагаючись надати їм гідні умови до співпраці. Для того щоб повністю зрозуміти і оцінити усі переваги банківських установ, слід порівняти ці два способи.

Зберігати кошти під подушкою чи на депозиті в банку?

Щоб порівняти обидва способи зберігання коштів, необхідно порівняти їх переваги та недоліки. Напевно, що основною і єдиною перевагою зберігання коштів “під подушкою” є наявність постійного відкритого доступу до них. Переваг для депозитів є набагато більше. Серед них можна виділити наступні:

  1. Можливість отримувати прибутки у вигляді відсотків, котрі зазначені договором.
  2. Надійний захист від втрати коштів у разі пограбування банківської установи.
  3. За умовами договору кошти з депозиту можна зняти у розмірі суми, яка передбачена договором.
  4. Зазвичай, власникам депозитів у банках надають більш вигідні  умови кредитування.
  5. Якщо, навіть фінансова установа, у яку вклали кошти, стане банкротам, усім вкладникам повернуть їх заощадження.

У випадку з депозитами банків їх страховкою є Державний фонд гарантування повернення вкладів.

Варто розглянути й недоліки обох способів зберігання коштів.

Якщо залишити гроші вдома, то для їх зберігання виникає купа ризиків. По-перше, їх можна вкрасти і гарантувати повернення коштів їх власнику ніхто не може. По-друге, будь-яка готівка на руках – це велика спокуса її витратити якомога швидше. По-третє, гроші, котрі не приносять прибутку, з часом втрачають свою вартість. У коштів на депозиті таких недоліків не має.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.