Гроші

Як вигідно шопитись не лише на Aliexpress?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Найбільш відомою серед китайських торговельних майданчиків вважається платформа ALiExpress, однак навіть у неї є певні недоліки. Користувачі не завжди задоволені якістю придбаних речей та й доставка здійснюється занадто довго. Варто зазначити, що Китай пропонує й інші ресурси для онлайн-шопінгу, про які знають не всі в Україні. Це такі платформи, як Taobao, Tmall, WeChat, 1688. На кожному з цих маркетплейсів можна самостійно обрати товар, придбати його та замовити доставку до України.

Aliexpress новини Івано-Франківська

Оскільки китайські платформи призначені перш за все для внутрішнього користування, вся інформація на сайтах представлена китайською мовою, що викликає певні труднощі у іноземних користувачів. Під час вибору товарів сторінки ресурсу доводиться перекладати через браузер, а процедура реєстрації на платформі забирає багато часу. Крім того, виникають складнощі у спілкуванні з продавцями, оскільки багато з них не володіють англійською мовою. Однак, якщо подолати ці труднощі, шопінг на цих платформах приємно здивує вас своєю вигідністю. І допоможе в цьому сервіс для онлайн-шопінгу на китайських платформах — Meest China Shop. Українська логістична компанія Meest China вже понад 6 років доставляє товари з Китаю. Користуючись ресурсом, можна зручно та швидко купувати товари на Таобао, 1688, Tmall, WeChat, а також безпосередньо у китайських компаній-виробників. Детальніше за посиланням: https://meest.cn/.

Meest China — швидка та надійна доставка

Логістична компанія Meest China не лише транспортує посилки та вантажі з Китаю до України, але й надає допомогу онлайн-покупцям у придбанні товарів на китайських маркетплейсах або безпосередньо у виробників. Meest China має власне складське приміщення у портовому місті Гуанчжоу та надає додаткові послуги — перевірку товарів, покращене пакування, фотографічний звіт, об’єднання поварів від різних виробників чи продавців у одній посилці. Компанія постійно розвивається та розширює напрямки перевезень: сьогодні товари з Китаю можна замовити не лише в Україну, але й у Німеччину, Польщу, Румунію, Словаччину, Угорщину.

Товари вагою до 30 кг та вартістю до 150 євро підлягають безмитному ввезенню до України — ви можете замовити їх поштовою посилкою за допомогою Meest China.

Для отримання товарів більшої ваги та вищої вартості можна скористатися послугою транспортування комерційного вантажу — це особливо зручно, якщо ви замовляєте оптову партію товарів для бізнесу.

Доставка комерційних вантажів здійснюється «під ключ» — з митним оформленням та всіма документами, необхідними для реалізації продукції в Україні. Також компанія доставляє комерційні вантажі в Україну з Японії, Південної Кореї, Таїланду та інших країн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.