Гроші

Як вигідно продати золоті прикраси?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Іноді ми можемо дозволити зробити собі дорогий подарунок. Але в силу різних життєвих обставин від дорогої техніки та коштовних прикрас доводиться відмовлятися. Деякі люди звикли продавати речі в інтернеті, інші – змушені йти до ломбарду. Обидва способи не є надійними, але дотримуючись певних правил можна вберегти себе від неприємних наслідків.

Сьогодні ми дамо кілька порад тим, хто хоче здати цінні речі та вигідно продати золоті прикраси до ломбарду і не знає як це правильно зробити.

За якими критеріями обирати ломбард?

Ломбард варто вибирати заздалегідь. Обирайте той, у який раніше здавали речі ваші родичі або знайомі. Краще всього звертатися у відомий мережевий ломбард, який має позитивну репутацію. У таких ломбардах відбувається контроль якості роботи працівників, відповідно обслуговування буде кращим.

Зверніть увагу на куточок споживача, де повинні міститись необхідні документи та Книга скарг. Кожен ломбард обов’язково повинен мати Ліцензію на здійснення діяльності та надання фінансових послуг.

Що можна здавати в ломбард?

В ломбард можна здавати срібні та золоті прикраси, а також продати золоті годинники, посуд, коштовності з дорогоцінними камінням. У деяких ломбардах приймають сучасну побутову техніку за умови якщо вона у хорошому стані. При наявності документів та гарантії її вартість зростає.

Більшість сучасних ломбардів бере під заставу мобільні телефони. Приймають також іншу техніку, яку перед цим обов’язково пробивають по базі щоб дізнатись чи не була вона вкрадена або загублена.

Як відбувається процедура здачі речей в ломбард?

Для того щоб здати речі в ломбард при собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Усі дані звіряють по базі. Також вас попросять назвати номер телефону. Ця інформація потрібна для того щоб переконатися що ви зловмисник.

Вас повинно насторожити якщо документів не попросили. В такому випадку шахраєм може бути сам працівник ломбарду, який бере участь у крадіжці грошей.

На наступному етапі відбувається оформлення договору. Він оформляється у двох примірниках: один залишається в ломбарді, інший забираєте ви. У договорі вказують ідентифікаційний номер клієнта, його паспортні дані, а також юридичні дані ломбарду, інформацію про вагу виробу, пробу, оціночну вартість. Також в документі повинні бути наявні мокрі печатки навпроти кожного підпису працівника.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.