Гроші

Як уникнути форс-мажорів при оплаті кредитів на карту

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Фінансові труднощі можуть виникнути у будь-якої людини. Кожен українець, який намагався хоч раз взяти кредит онлайн на сайті, стикався з роботою МФО. Гроші потрібні завжди, але слід відповідально підходити до подачі заявки на оформлення кредиту. Так, мікрофінансові установи готові видати гроші відразу, і багато людей просто перестають звертатися увагу на відсотки.

Особливості кредитування через інтернет

Коли потрібна велика сума в борг, то звертатися до співробітників МФО скоріше не те, щоб не вигідно, але й небезпечно. При позику онлайн в розмірі 5 тис.гГривень і класичної ставки 2% в день, вийде на добу переплати на 100 грн., А в тиждень всі 700. І це дуже багато. Тому шукайте акційні пропозиції МФО, які видають експрес-кредити новим клієнтам під низькі відсотки. Ряд установ пропонують новим універсальні пропозиції кредитів під 0 відсотків

Якщо потрібно перебитися пару днів до зарплати, і 1000 гривень врятує ситуацію, то 20 гривень переплати не стануть критичними для гаманця. І чим швидше людина закриє борг, тим менше погасить відсотків. Головне, вибрати МФО, де є дострокове погашення без штрафних санкцій.

Перед тим як брати позику в МФО, вивчіть детально умови. Не забувайте, що ряд організацій пропонують мінімальний відсоток до 0,01% в день, якщо ви новий користувач цього сайту. Правда, одразу ніхто не видасть вам 5000 гривень, але багатьох і мінімум влаштує. У гонитві за невисокою ставкою, пам’ятайте, що це ще не показник якісної пропозиції. Якщо компанія вводить додатковий відсоток за обслуговування, погашення кредиту, то це позначиться на підсумковій сумі переплати.

На скільки безпечний кредит онлайн?

Доступність кредиту на карту стала якоюсь небезпечною стороною для українського позичальника. Отримати їх пропонують в МФО по паспорту та ІПН, у віддаленому доступі, назвавши лише номер картки і мобільний. Так як все легко отримати, то народ навіть не вникає в умови договору. Просто підписують його не дивлячись, адже для цього потрібно ввести лише цифровий код з телефону.

Велика частина компаній працює не в офісах, а онлайн. Для користувачів є кредитний калькулятор, де сказано, скільки берете і скільки віддаєте назад. Неважко прорахувати вигоду для себе від кредитної затії. Додатково клієнтам МФО необхідно пройти просту реєстрацію в особистому кабінеті, і в майбутньому стануть видні всі фінансові транзакції по угоді. По суті українцям не потрібен навіть колл-центр, щоб уточнити дату, суму платежу, все буде видно і так.

Спочатку при отриманні позики онлайн розраховуйте на свої сили, не піддавайтеся на привабливі провокації. Навіть якщо це дуже необхідно, пам’ятайте про комісії, які швидко перекриють видиму вигоду. Вибирайте установи з примарними умовами, тоді і переплата буде невелика.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.