Гроші

Як суттєво зменшити витрати на електроенергію? Поради обленерго

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Споживачі, що хочуть платити за світло менше, можуть обрати для себе зонний облік споживання електроенергії та почати економити уже зараз. Зонний облік дає змогу платити по-різному у різні періоди часу, при цьому електроенергія є найдешевшою вночі.

grnn

Зонний облік є двох видів – тризонний та двозонний. При двозонному обліку електропостачання з 7 ранку до 23.00 споживач оплачує за електроенергію за повним тарифом, а з 23.00 до 7.00 – платить 50% вартості.

При тризонному обліку у години масового споживання, з 8 до 11-ї та з 20 до 22-ї, електроенергія коштує на 50 % дорожче від звичайного тарифу, вночі, з 23-ї години до 7- ї години ранку споживач отримує 60% знижку від повного тарифу. В інший час – з 7 до 8-ї, з 11 до 20-ї та з 22 до 23-ї – діє повний тариф.

Замовити послугу переходу на зонний облік можна через сайт ПАТ «Прикарпаттяобленерго», кол-центр компанії, або звернувшись у РЕМ чи Центр обслуговування компанії.

Щоб здійснити перехід споживачу потрібно написати відповідну заяву, встановити новий диференційований прилад обліку або перепрограмувати діючий, якщо є така технічна можливість. Термін виконання послуги – до 30 днів.

Перевірити, чи програмується ваш прилад обліку та прорахувати економію від переходу на зонний облік можна на сайті компанії.

Дізнатися більше про переваги зонного обліку можна у кол-центрі компанії за номером 0 800 50 40 20 або (0342 59-40-20) або на сайті www.oe.if.ua

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні