Гроші

Як погасити картковий кредит швидше

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кредитні карти на сьогоднішній день отримують в банках мільйони українців, оскільки вони мають чимало переваг, серед яких – нескладна процедура оформлення, зручність і простота розрахунків. Такий спосіб дозволяє вирішити тимчасові фінансові труднощі і придбати товари першої необхідності. Та одного дня можна побачити, що є борг.

Як прискорити погашення заборгованості за кредитними картками?

  1. Регулярне внесення платежів

При першій-ліпшій можливості слід вносити платежі, оскільки це дозволить зменшити суму переплати. Іноді краще відмовитися від придбання будь-яких товарів, щоб якомога швидше погасити кредит онлайн по кредитній карті. На практиці позичальникові необхідно щомісяця вносити подвійну суму оплати.

  1. Внесення виплат не за графіком погашення заборгованості

Нерідко банки видають разом з картою графік внесення регулярних платежів. Він розраховується на весь термін дії договору по кредитній карті. Таким чином, термін погашення може бути розрахований на рік вперед. Така схема вигідна банку, але не позичальнику, оскільки графік розрахований так, щоб сума переплати була максимальною. Тому позичальникові вигідніше вносити максимально можливі суми, щоб швидше погасити борг і мінімізувати переплату.

Графіки погашення складаються без урахування повторного переведення в готівку грошових коштів з кредитної картки. Якщо вносити оплати, спираючись на таку схему, то годі й погасити борг навіть протягом року.

  1. Складання нового графіка оплати

Якщо більше немає необхідності у використанні кредитної картки, можна звернутися в банк для її закриття. У співробітника банку потрібно уточнити розмір боргу і скласти з ним новий графік погашення. Для цього позичальник повинен визначити, на яку максимальну суму він щомісяця готовий поповнювати кредитну карту, щоб у нього залишалися кошти для забезпечення поточних потреб.

Періодично потрібно проводити звірку, щоб бути впевненим в тому, що платежі надходять і зараховуються в повному розмірі. Це можна зробити у відділенні банку, в особистому кабінеті інтернет-банкінгу або зателефонувати оператору call-центру.

  1. Відключення додаткових сервісів

За всі додаткові сервіси, такі як смс-оповіщення про надходження та витрачання грошових коштів, інтернет-банкінг, нараховуються оплата. На перший погляд, вартість таких послуг невелика, але, незважаючи на це, відмова від сервісів дозволить трохи заощадити і направити гроші на погашення боргу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.