Гроші

Як перевести біткоїни в гривні?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Якщо вам потрібно перевести біткоїни в гривні з виведенням грошей на картку українського ПриватБанку, є можливість скористатись спеціальним сервісом на https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah. Операції проводяться в максимально автоматизованому режимі, без необхідності обов’язкової реєстрації. Комісія за послуги вказана одразу при складанні заявки, тому клієнтам не доводиться сплачувати компанії Let`sPay приховані платежі.

Сервіс працює цілодобово та онлайн. Це зручно, коли вам потрібно швидко здійснити обмін, не прив’язуючись до геолокації. Прості дії дозволяють обміняти цифрові монети на українські гроші з виводом на банківську картку. Скласти заявку можна за лінком https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah. У вас повинні бути реквізити картки (номер). Додатково в заявці необхідно вказувати електронну адресу, номер телефона, за яким з вами можна оперативно зв’язатись при виникненні якихось питань.

Особливості обміну цифрових грошей

Для здійснення обміну криптовалюти не обов’язково знаходитись в Україні — сервіс працює без прив’язування до вашого актуального місця знаходження. Також, якщо ви хочете зберегти вашу конфіденційність, не реєструйтесь на сайті. Але враховуйте, що завдяки реєстрації на https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah значно спрощується процес регулярних обмінів, вам не потрібно кожного разу вводити реквізити, відсутні ризики помилок.

На спеціальній сторінці сайту слід створити заявку. При введенні даних ви побачите, яка максимальна сума обміну, який резерв доступний. Якщо вам необхідний більший резерв, зв’яжіться зі службою підтримки. Процес обміну автоматизований, тому відбувається швидко. Після заповнення та відправлення заявки ви отримуєте реквізити, куди переводити біткоїни для обміну. Комісію за послуги ви також побачите одразу, як будете заповнювати заявку.

Переваги користування сервісом Let`sPay

Чому вам варто скористатись послугами Let`sPay? Основні переваги наступні:

  • здійснення обміну в автоматизованому режимі, що скорочує витрачання вашого часу, знижує вартість обслуговування;
  • максимальна легкість створення заявки — просто заповніть всі поля;
  • можливість змінити резерв за індивідуальним зверненням;
  • можливість заведення грошових коштів одразу на кілька банківських карток;
  • остаточна фіксація курсу на стадії створення заявки;
  • підтримка клієнтів з наданням необхідної допомоги.

Компанія Let`sPay працює на ринку криптовалют починаючи з 2012 року, має добру репутацію. Користуватись послугами цього обмінника безпечно. В будь-який момент ви можете провести операції з біткоїнами та з іншими видами цифрових грошей з впевненістю в отриманні високоякісного сервісу.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні