Гроші Світ Фото

“Я маю на рахунку 60 тисяч, а з мене роблять мільйонера”, – Матейко про звинувачення у корупції (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 22 вересня, відбулася перша прес-конференція новопризначеного директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Мирона Матейка. Призначили його на посаду минулого тижня – 16 вересня, а до цього чотири місяці він пропрацював заступником директора департаменту.

csm_mateyko1212_41c21e436c

У Франківську активісти одразу ж взялись пікетувати проти такого призначення – під стінами адмінбудинку. Матейка і раніше вимагали звільнити – з посади головного лікаря Галицької центральної районної лікарні. Тоді активісти називали його брехуном та хабарником.

Нині Матейко взявся спростовувати звинувачення, та запасся документами і навіть дисками із сесійних засідань у Галичі.

IMG_3657

“Якщо мене роблять мільйонером чи корупціонером, то треба мати факти, – каже Мирон Матейко. – Я пройшов закон про очищення влади, у декларації я пишу одне і маю цьому підтвердження. Я маю на рахунку 60 тисяч, а з мене роблять мільйонера і пишуть шість мільйонів. Я провів шість контрольно-ревізійних перевірок за свою діяльність”.

За його словами, перед призначенням на цю посаду він пройшов 10-годинну співбесіду.

“Співбесіда з погодження тривала з 8:30 до 18:30, – каже Матейко. – Все було, як на екзамені, я був здивований цим підходом. 540 людей підписалися за мене”.

IMG_3663

Щодо перевірок КРУ, у яких Матейка звинувачували у махінаціях з грошима, він сказав наступне:

“Я провів тендер – 1 млн. 960 тис., субвенцію виділили з обласного бюджету. Я маю два диска двох сесій у Галичі, де все зрозуміло. У 2012 році я перевів дві котельні на альтернативні види палива. Я вписався у той бюджет і зекономив 10% – тому 200 з лишнім тисяч виділив на допомогу соціально незахищеним верствам населення. То це є порушення?”.

Також Мирон Матейко запропонував переглянути звіти перевірок, довідку про банківські операції та декларацію про доходи:

IMG_3669 IMG_3674

IMG_3673

IMG_3676

IMG_3677

IMG_3678

IMG_3679

IMG_3680

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні