Гроші

Взимку в квартирах буде холодніше не два градуси

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

13 серпня Кабінет Міністрів України оприлюднив Розпорядження від 5 серпня 2015 р. № 809-р «Про затвердження плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2015/16 року та його проходження».

1

Кабмін визначив, що до 1 жовтня Міністерство освіти і науки України та Міністерство охорони здоров’я мають «проаналізувати можливості збільшення строків канікул в осінньо-зимовий період у всіх навчальних закладах». А центральні органи виконавчої влади (відповідно до компетенції), обласні та місцеві держадміністрації зобов’язані забезпечити навчальні та заклади охорони здоров’я додатковими джерелами енергопостачання.

Крім того, цього року може змінитись і норматив щодо мінімально допустимої температури у житлових приміщеннях з 18°С до 16°С. Пропозиції щодо цього мають подати Мінрегіон та МОЗ уже до 15 вересня.

Тож, аби діти не мерзли у школах, найімовірніше, знову будуть збільшені/перенесені канікули, а освітяни утеплюватимуть приміщення, переобладнуватимуть і ремонтуватимуть котельні. За нинішніх обставин це необхідні заходи.

 

Write A Comment