Гроші

Виконком дозволив встановити на франківській стометрівці світлодіодну арку майже за 3 мільйони

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сьогодні виконком Івано-Франківської міської ради дав дозвіл на встановлення ілюмінації на пішохідній частині вулиці Незалежності.

“Підприємець звернувся з метою реклами встановити ілюмінацію. Поки що так…” – прокоментував міський голова Руслан Марцінків.

Члени виконкому рішення підтримали одноголосно, пише Курс.

Фото ілюстративне

КП “Івано-Франківськміськсвітло” оголосило тендер з очікуваною вартістю 3 млн грн на встановлення на пішохідній частині вулиці Незалежності світлодіодної арки, яка мала складатися із 46 променів. Найменшу цінову пропозицію запропонувало ПП “Ялинка України” –  2 985 000 грн. На сайті ProZorro опублікували повідомлення про намір укласти договір з переможцем. Втім, інший учасник – ТОВ “Люм’єр Україна” – 8 грудня оскаржив до Антимонопольного комітету протокол щодо визнання ПП “Ялинка України” переможцем.

Розгляд скарги призначили на 27 грудня. Але вже 22 грудня тендерний комітет скасував відкриті торги із закупівлі світлодіодної арки “у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі”. Як повідомив директор КП “Івано-Франківськміськсвітло” Віктор Синишин, підприємство “Ялинка України” звернулося до міського голови Руслана Марцінківа з пропозицією встановити у Франківську на час новорічно-різдвяних свят світлодіодну арку безкоштовно – як подарунок місту і заодно рекламу власної продукції. Можливо, у майбутньому місто таки викупить арку.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.