Гроші

Вас чекає “Успіх”. У Франківську консалтингова компанія допомагає бізнесу (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Попри війну та усі складнощі. В Івано-Франківську консалтингова компанія “Успіх” допомагає розвиватися бізнесу. Фахівці надають повний спектр послуг з супроводження та підтримки підприємництва, повідомляє Репортер з посиланням на канал 402.

Вас чекає "Успіх". У Франківську консалтингова компанія допомагає бізнесу_1

У компанії ведуть бухгалтерський облік, юридичний супровід та надають консультації для майбутніх чи діючих підприємців. Адже якісне обслуговування бізнесу, переконана керівниця компанії Ольга Федоришин, це єдина можливість зберегти й розвинути його в сучасних реаліях.

Вас чекає "Успіх". У Франківську консалтингова компанія допомагає бізнесу_2

Ми допомагаємо нашим клієнтам розібратися, як правильно сплачувати податки, як оптимізувати оподаткування, як працювати з найманими працівниками, – розповідає Ольга Федоришин. – І це на початку шляху дуже спрощує їм життя. Бізнес сьогодні зіштовхується з проблемами щодня. Електропостачання, логістика, нестача робочої сили – з цим треба боротися. Але за нашими спостереженнями, бізнес, принаймні у Івано-Франківську, він акумулює свої сили. І насправді підприємці відкриваються, реєструються юридичні особи, товариства. Люди не опускають руки, вони працюють, і мені здається, що працюють в більшу силу, ніж до війни. Тому що ми маємо працювати, ми мусимо бути сильні, маємо бути єдині.

Обслуговують у компанії фізичних та юридичних осіб, а також громадські організації.

Серед найпопулярніших послуг – «бізнес під ключ».

Фахівці беруть на себе усю рутинну роботу, натомість підприємці можуть займатися безпосередньо розвитком своєї справи.

Вас чекає "Успіх". У Франківську консалтингова компанія допомагає бізнесу_3

Реєстрація бізнесу – це такий надважливий крок, і до нього треба ставитись відповідально. Адже ви закладаєте фундамент своїй справи, – пояснює керівниця компанії. – Тут важливо знати, яку форму господарювання обрати: юридичну особу чи фізичну особу-підприємця. Також важливо правильно обрати систему оподаткування, розуміти усі ризики, які вас чекатимуть у процесі діяльності. Насправді ця послуга у нас є дуже популярною, адже підприємець дізнається про все важливе для нього, економить свій час і може спокійно працювати й не ипереживати, що щось не вдасться.

В Івано-Франківську «Успіх» працює п’ять років. Весь цей час компанія динамічно розвивалася та росла. І вже зараз у ній обслуговується понад 500 клієнтів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.