Гроші

В Івано-Франківську ЄРЦ провів тендери по ліфтах, світильниках і доставці рахунків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський управитель житлового фонду – КП «Єдиний розрахунковий центр» (ЄРЦ) – завершив тендерні процедури із закупівлі світлодіодних світильників і послуг з кур’єрської доставки та експертного обстеження ліфтів, повідомляє прес-служба підприємства.

ЄРЦ

На конкурс з експертного обстеження ліфтів подали свої заявки чотири підприємства – з Києва, Одеси, Дніпропетровська та Івано-Франківська. Цінова пропозиція коливалася від 400 до 500 тисяч гривень. Перемогло державне підприємство «Карпатський експертно-технічний центр Держпраці», яке запропонувало найнижчу ціну – 414,4 тис. грн.

У тендері на поставку 1500 енергозберігаючих світлодіодних світильників, які планується встановити на сходових у багатоповерхівках, взяли участь шість підприємств – з Києва, Херсона, Запоріжжя та Івано-Франківська. Переможцем стало київське ТОВ «Софілайт», яке гарантувало поставку партії світильників по 230 грн. за шт. Пропозиція попереднього постачальника – ВО «Карпати» –  склала понад 290 грн. за шт.

Кур’єрські послуги з доставки рахунків запропонували три суб’єкти господарювання. Переміг франківський підприємець Олег Ярема, який запропонував найкращу ціну – 141,9 тис. грн.

Документація торгів розміщена на сайті ЄРЦ.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні