Гроші

В Івано-Франківську шахраї зняли з пенсіонера порчу за 2000 грн.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Дві невідомі жінки, на вигляд близько 40 років, серед білого дня взялися знімати порчу з 76-річного іванофранківця. В результаті «магічного» ритуалу пенсіонер втратив дві тисячі гривень. Зараз цих чародійок розшукують міліціонери.

gadalka[1]

У міліції просять допомогти знайти і затримати шахрайок. Телефон міліції – 102! Або ж зверніться до найближчого відділення міліції.

Водночас правоохоронці нагадують, уникайте будь-яких контактів з так званими цілительками.

“Не бійтеся здатися грубими. Якщо ви побачили на вулиці жінок, які пристають до перехожих з пропозиціями погадати, зняти порчу — краще заздалегідь перейдіть на іншу сторону вулиці. Якщо до вас додому завітали незнайомці з подібною пропозицією, спробуйте не впускати їх далі коридору, а краще взагалі не спілкуватися, і в жодному разі не залишайте  кімнаті на самоті. Зробіть вигляд, що ви удома не самі. Намагайтеся не вступати у жодний вербальний чи невербальний контакт з такими особами. У жодному разі не дивіться їм в очі, не відповідайте на запитання і не дозволяйте скорочувати між вами дистанцію та торкатись до вас”, – йдеться у повідомленні.

– не піддавайтеся на вмовляння зняти з вас «порчу»;
– не пускайте у своє житло сторонніх людей;
– не показуйте нікому свої заощадження;
– не довіряйте незнайомим, що пропонують магічну допомогу!

Про підозрілих осіб терміново повідомляйте до міліції за номером 102 або своєму дільничному інспекторові міліції.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.