Гроші

В Долині хочуть відкрити комунальний оздоровчий комплекс

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На базі колишньої котельні біля УБР влітку 2017 року планується відкриття комунального оздоровчого центру з басейнами (ваннами) на основі долинських розсолів.

«До теми майбутнього бальнеологічного проекту у Долині на базі соляних родовищ. Хтось скаже, що у нас немає традицій? У Трускавці близько 100 років назад теж починалося з маленької “Долини” і “Барбари”. Цього року ми спільно з державним фондом регіонального розвитку розпочинаємо спільний проект покликаний створити передумови для розвитку цієї галузі у нашому місті і регіоні. Вірю, що Долинщина має добру перспективу у розвитку бальнеології, оздоровлення і туризму!» — переконаний міський голова Долини Володимир Гаразд.

Нині завершується робота над проектною документацією першої черги комунального оздоровчого центру. Цього року будуть здіснені закупівлі. Пуск запланований на літо 2017, інформують ”Вікна”.

Запуск оздоровчого центру стане першим кроком до створення повноцінного бальнеологічного курорту.

“У перспективі планується задіяти площі солеварні. Там наразі триває робота із відводу землі і дозволів на геологію”, — додає Володимир Гаразд.

colevarnya-dolina-jpg-dbc03f2f287ff34d3a09bbc16a63af33__large__large

Адмінбудівля долинської солеварні вціліла. На даний час колишня солеварня перебуває у дуже поганому стані. Тому оздоровчий центр відкриють на базі колишньої котельні УБР

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні