Гроші

Уряд виділив 200 мільйонів для закупівлі озброєння та військової техніки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кабінет Міністрів України виділив силовим структурам 598 мільйонів 948 тисяч гривень для закупівлі озброєння та військової техніки. Відповідне розпорядження від 17 липня № 652-р «Про виділення коштів для закупівлі озброєння та військової техніки» оприлюднено на Урядовому порталі.

ato1

Згідно з документом, який підписав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, з цієї суми Міністерству оборони виділили 200 млн грн. Міністерству фінансів доручили здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Окрім цього Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ та Адміністрації Державної прикордонної служби необхідно затвердити у триденний строк, за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів, перелік витрат, пов’язаних із закупівлею озброєння та військової техніки; а також подати до 28 грудня 2014 року Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

Write A Comment